درباره ما

گروه آرا تجهیز سيستم به عنوان يکي از تواناترين مجموعه‌ هاي نرم‌افزاري بخش خصوصي كشور توسط مشاورين مجرب و متخصصین مهندسي نرم افزار با داشتن سوابق طولاني در توليد و پياده سازي سيستم هاي يکپارچه و اطلاعات مديريت شروع به فعاليت نموده و پس از طراحي و توليد موتور پيشرفته محصولات و همچنين سيستم هاي يکپارچه عملياتي، در سال 1387 با نام شرکت آرا تجهیز سیستم فعاليت حرفه اي خود را رسما" آغاز نمود.

ارايه‌ي خدمات موثر و كارآمد به مشتريان در زمره‌ي عمده‌ترين و محوري‌ترين اهداف شرکت قرار گرفته و يکي از مهمترين خدمات اين گروه ،نيازسنجي مشتريان و ارايه‌ي راهكار براي تامين نيازهاي متنوع آنان را مي توان نام برد. كارشناسان آرا تجهیز سیستم با ارائه راهكارهاي عملي استفاده از نرم افزارهاي خود مسير را جهت نيل به اهداف سازمان مشتريان هموار مي نمايند. كل عمليات بررسي و امكان‌سنجي، نصب و راه‌اندازي، آموزش و نظارت بر نحوه اجراء سيستم‌ها توسط شركت‌ آرا تجهیز سیستم انجام مي‌گردد.

شركت آرا تجهیز سیستم با اتكا بر دانش و تخصص روزآمد سرمايه‌هاي انساني خود، خدمات زير را پس از انعقاد قرارداد فروش محصولات به مشتریان گرامی ارايه مي‌دهد :
• نصب سيستم ها بر روي سخت افزار سازمان مشتري
• آموزش كاربري سيستم‌ها
• مشاوره کاربردي و همكاري در استقرار سيستم‌ها
• پشتيباني فني نرم‌افزارها
پس از نصب و پياده‌سازي سيستم‌ها، پشتيباني نرم‌افزارها به سه شكل حضور كارشناسان در محيط كاربر، پاسخ‌گويي و راهنمايي از طريق تلفن و همچنين پشتيباني از راه دور (E-Support) صورت مي‌پذيرد.
• يکي از مشخصه هاي خيلي مهم سيستم هاي آرا تجهیز سیستم امکان اجراي نرم افزار ازراه دور با سرعت بسيار بالا ميباشد که مشکلات اجرايي بسياري از مجموعه هائي که داراي دفاتر ، نمايندگي ها ، شعب و يا پروژه هاي دور از مرکز هستند را مرتفع نموده و نيازي به يکسان سازي اطلاعات ازطريق ارسال اطلاعات يا Replication نخواهد بود.
• بديهي است که صرف داشتن يکسري نرم افزار با بانک اطلاعاتي يکسان متضمن يکپارچگي درفرآيند نرم افزارها نميباشد، بلکه استفاده از يک Intelligent Business Work Flow Engine کارامد برای رسیدن به یکپارچگی و انعطاف پذیری نرم افزار دراين گونه سيستم ها ضروري مينمايد.

قابلیت های برتر

آراسیستم راهکارهای مدیریتی و کنترلی آسانی در اختیار شما می گذارد

مشتری مداری یعنی موفقیت


آرا تجهیز سیستم مشتری را به عنوان با ارزش ترین عنصر در ارتباط با سازمان میشناسد و همیشه در کنار او و با او میماند. روش ثبت اطلاعات مشتریان از ابتدای ورود به سازمان رمز موفقیت سازمان شماست. آرا تجهیز سیستم به این مهم بخوبی واقف است. همچنین سایر مخاطبین خود را که شامل تامین کنندگان و همکاران و سازمان های مرتبط میباشند را درون سیستم خود در مقام مشتری محافظت و رسیدگی میکند.

ساماندهی هزینه در آرا تجهیز سیستم


ورود مقادیر مربوط به هزینه های ریز و درشت سازمان بصورت مکانیزه به گونه ای که در هر زمان مورد نیاز قابل بازیابی و دسته بندی و گزارش گیری باشند منجر به انتخاب روش هایی برای کاهش یا بهینه کردن آن شده و در نهایت به سود آوری سازمان کمک شایانی میکند.

سازماندهی مطلوب نیروی انسانی


دراغلب روش های مدیریتی سازمان ها، ساماندهی، اداره و نگهداشت نیروی انسانی از مشکل ترین امور است. در آرا تجهیز سیستم این مشکل با روش های منطقی به حداقل خود میرسد و سازمان همواره میتواند گسترش یابد.

سیستم فروش آرا تجهیز سیستم


نرم افزار آرا سیستم موفقی از فروش را با ا ستفاده از نرم افزار فراگیر ارائه مینماید که تاثیر بسزائی در امر گسترش سازمان شما دارد.

سیستم شرکت های هلدینگ و داشبورد مدیریتی


امکان برقراری سیستم چند شرکتی با مکاتبات مشترک، محاسبات مشترک و داشتن داشبوردهای مدیریتی و گزارش های ترکیبی متنوع                       

سیستم های مدیریت بازرگانی و فروش کالا و خدمات


تعریف الگوهای مجزا برای تامین کنندگان متفاوت. سیستم های خرید خارجی با سیستم های چند ارزی آنلاین. گزارش های قیمت تمام شده. ردگیری خرید و سوابق خرید

سیستم های مدیریت مالی


امکان ایجاد لیست های اجرائی داخلی  امکان ایجاد انواع لیست های مورد نیاز سازمان های دولتی مانند بیمه و دارائی   امکان ایجاد تفضیلی های شناور و امکان ایجاد گزارش های چند بعدی     

سیستم های تولید و مدیریت پروژه


امکان تولید بصورت تک کالا و یا تهیه لیست های BOM برای تولید کالاهای انبوه   همچنین طراحی BOM کالاهای نیمه ساخته   و گزارش های قیمت تمام شده با احتساب هزینه های سربار، نیروی انسانی و استهلاک 

سیستم های منابع انسانی


دارای پارامترهای متعدد برای کارمندان با امتیازات ویژه (مصدومان جنگی ....  )     روش اندازه گیری بهره وری و ترکیب های هرمی برای واحدهای سازمانی  دسترسی های متنوع گروهی و شخصی در سطح فرم، رکورد و فیلد

مشتریان ما می گویند

آیا نیاز به مشاوره با کارشناسان ما دارید ؟

لطفا اطلاعات معتبر وارد کنید پیام شما با موفقیت ارسال شد